KONST / Litografier / Färglitografi 14975008
nr 1497 5008
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 65x77-76x65 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:35:59
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm